czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 maja 2005
  • wyświetleń: 876

Planuj weekendy z portalem czecho.pl

Reklama

W piątek do osób, które zapisały się na newsletter portalu czecho.pl wysłaliśmy krótkie zapowiedzi weekendowych imprez. Poniżej wyjątkowo prezentujemy ten list. W przyszłym tygodniu otrzymają go tylko zainteresowane osoby. Więc jeśli chcesz być na bieżąco - zapisz się na newsletter portalu czecho.pl - na stronie głównej, zaraz obok aktualności.

mot / czecho.pl

--------------------------

Newsletter portalu czecho.pl wysłany w piątek 20 maja

Co tydzień na swojej skrzynce znajdziesz informacje o najważniejszych wydarzeniach zeszłego tygodnia oraz zapowiedzi weekendowych imprez. Dzięki temu będziesz na bieżąco. Tego nie znajdziesz na stronie portalu czecho.pl.

Kolejny majowy weekend mamy na wyciągnięcie ręki. A i pogoda ma być bardziej sprzyjająca, oby słoneczko nam świeciło... No to zaczniemy sobie od piątku, nie warto marnować wolnego czasu i czekać do soboty:) Co będzie można zrobić ze sobą 20 maja?

Na początek polecamy spektakl: Majowy Bzik Miłosny. Już nawet fajnie brzmi, ale obejrzeć nie będą mogli go wszyscy, dlaczego? Bo spektakl zaplanowano na godzinę 11.00, jedni w pracy, drudzy w szkole, ale pewnie jacyś szczęściarze się znajdą, którzy się wybiorą. Spektakl do obejrzenia w sali widowiskowej MDK w Czechowicach.

Również od 20 do 22 maja będzie można zajrzeć na Dni Otwarte do Gospodarstwa Szkółkarskiego Kapias w Goczałkowicach. Od godziny 8.00 do 19.00 prezentowane będą ogrody pokazowe z pięknymi kompozycjami roślinnymi. Można będzie załapać się na śląski kołocz:), a dla najmłodszych konkursy z nagrodami.

No i zawsze można wybrać się do kina, szczególnie jeśli pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Ale w kinie Świt, już od razu Wam pisze, że przez cały weekend to samo: o 15.30, 18.00 i 20.30 grają Królestwo Niebieskie.

W sobotę można wybrać się na Rajd za złotówkę. Trasa na sobotę to: Wisła Czarna - Barania Góra - Węgierska Górka. Ci, co byli to zachwalają, może w takim razie warto...

No teraz to proszę o uwagę, nie byle gratka nas czeka: koncert Stare Dobre Małżeństwo, zagrają w Domu Harcerza o godzinie 20.00. Z tego co wiemy bilety w cenie 28zł, ulgowy 25zł.

Jeśli macie ochotę sobotę spędzić rodzinnie to zapraszamy na takowy Piknik w Bronowie. W programie zawody sportowe i konkursy. Dla milusińskich dmuchane zjeżdżalnie i powozy konne. Dodatkową atrakcją będą pokazy OSP Bronów. A dla tych co lubią po przytupywać i pośpiewać, zagra kapela góralska. Głodomory z kolei mogą liczyć na ciepły posiłek i bufet. Początek o 11.00.

A w niedzielę skazani jesteście na własną inwencję twórczą, albo na błogie lenistwo i nic nie robienie:)

A co się działo w mijającym tygodniu? Jakiś wielkich rewolucji to nie mieliśmy, ale to chyba dobrze. No, ale byli tacy, którym nogi się zatrzęsły, a to z powodu zderzenia samochodu wojskowego przewożącego niewybuchy w Goczałkowicach. Konsekwencją był potworny korek, kto jechał ten wie:), ale na szczęście tylko tyle.

Poinformowano nas również o mającej powstać nowej sygnalizacji w bestwińskiej gminie, przy dwóch przejściach dla pieszych na ulicy Krakowskiej. Będzie bezpieczniej, a to się chwali. Przypomnijmy że jest to droga przejazdowa z Czechowic-Dziedzic do Oświęcimia.

No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam przyjemnego wypoczynku, no i pogody, i jeszcze raz pogody!!! Trzymajcie się, jakby jednak aura nie dopisała to trzymajcie się cieplutko:) Do zobaczenia w przyszły piątek, pozdrawiam

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.