czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 4 listopada 2013
  • 8 listopada 2013
  • wyświetleń: 2035

Spotkanie przy kawie i czekoladzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj

Za nami:

8 listopada o godz. 15.00 w bibliotecznej Filii Nr 10 (ul. Węglowa 56) odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Michalak.

Reklama

------

Serdecznie zapraszamy, zarówno uczestników projektu jak i wszystkich zainteresowanych rozmową z autorką "Sklepiku z niespodzianką" i wielu innych książek. Spotkanie połączone będzie z wernisażem pokonkursowej wystawy fotografii z kawą i czekoladą w tle. Fotografie zostały wykonane podczas pleneru fotograficznego w Cieszynie 22.06.2013r., zorganizowanego w ramach projektu "Kawa i czekolada. Polsko-czeskie spotkania w Bibliotece", który Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach realizuje wspólnie z Městską Knihovna w Orlovej. Dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85% w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa w 10% za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MBP - Filia nr 10

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj