czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 10 listopada 2013
  • 17 listopada 2013
  • wyświetleń: 3251

Dołącz do grupy rysowników!

Szkicujesz ołówkiem, a może malujesz farbami? Swoje obrazy zostawiasz w szufladzie, bo nie masz możliwości ich udostępnić? Dołącz do grupy rysowników, która powstaje dzięki Spotted: Czechowice na portalu Facebook.

Reklama

ołówek, kredki, rysowanie, plener, malowanie
Dołącz do grupy rysowników!


Jedna ze spotterek poszukuje osób, które interesują się rysunkiem tradycyjnym, cyfrowym lub malarstwem. Mogą to być zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Spotterka pisze, iż dysponuje lokalem w centrum Czechowic-Dziedzic i mogłaby go udostępnić na potrzeby grupy rysowników.

Utworzenie takiej zbiorowości ma na celu wspólne, kreatywne spędzanie wolnego czasu. Spotkania opierałyby się na tworzeniu nowych prac oraz wymianie dotychczasowych doświadczeń uczestników.

Spotterka przewiduje także utworzenie wspólnego projektu. Jednak do tego celu potrzebne są osoby, które zajmują się grafiką komputerową. Chodzi tu przede wszystkim o digital painting oraz animację.

Jeśli rysujesz profesjonalnie lub jesteś amatorem, który chciałby się czegoś dowiedzieć, a przy okazji miło spędzić czas w gronie osób o tych samych zainteresowaniach, zgłoś się do spotterki na adres: livro@o2.pl.

BM / czecho.pl

źródło: Spotted: Czechowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.