czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 28 listopada 2013
  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 7939

Multikino: konkurs na Noc Kina

Za nami:

Już 6 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino (także w Czechwicach-Dziedzicach) odbędzie się 14. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły ponad 20 tysięcy widzów. Z tej okazji rozdajemy 5 podwójnych zaproszeń.

Reklama

Multikino


6 grudnia sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 14. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, horrory, kino akcji oraz filmy Sci-Fi.

Na widzów w Czechowicach-Dziedzicach czekają takie filmy jak: "Millerowie", "Maczeta zabija", "W imię", "Obecność" oraz "Grawitacja".

Warto wspomnieć o dodatkowej atrakcji w Czechowicach-Dziedzicach. U nas Noc Kina rozpocznie pokaz barmański Alternative Bar. To prężnie rozwijająca się grupa młodych, utalentowanych i aktywnych zawodowo entuzjastów barmaństwa oraz świata kawy. To właśnie oni na "nocy kina" wprowadzą Was w świat Science Fiction udowadniając, że grawitacja nie jest im znana.

Konkurs

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.