czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 listopada 2013
  • 14 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2616

The Metropolitan Opera w Świcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Dzisiaj o godz. 18.55 Kino Świt zaprasza na transmisję premiery sezonu 2013-2014, operę (komedię liryczną) w trzech aktach: Giuseppe Verdi "Falstaff".

Reklama

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Przedstawienie trwa około 2 godzin i 50 minut (w tym 1 przerwa). Inscenizacja ta jest kooprodukcją The Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Royal Opera House Covent Garden w Londynie, Teatro alla Scala w Mediolanie, Canadian Opera Company w Toronto i De Nederlandse Opera w Amsterdamie.

Obsada: Ambrogio Maestri jako Sir John Falstaff, Lisette Oropesa jako Nannetta, córka Alice i Forda, Angela Meade jako Mrs. Alice Ford, James Levine - dyrygent

Swoje ostatnie dzieło Verdi poświęcił najsłynniejszej postaci komicznej wszech czasów Falstaffowi. Historię monumentalnie grubego, dowcipnego, starego szlachcica, bezczelnego, choć pełnego wdzięku szelmy, kochającego uroki życia rozpustnika i niepoprawnego kłamczucha, który wyznaje miłość dwóm kobietom jednocześnie, a to tylko po to, by zdobyć nieco grosza, reżyser przeniósł do angielskiej wsi z połowy XX wieku.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj