Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1384

Joga w Miejskim Domu Kultury

Pracownia Hatha Jogi Kingi Ratajczak w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach zaprasza na nowe zajęcia "Joga relaksacyjna".

joga
fot. Kinga Ratajczak


Pokazowe, bezpłatne zajęcia odbędą się w dniu 30 stycznia o godzinie 19.00. Zajęcia potrwają 55 minut, potrzebna będzie własna mata lub koc (do położenia się).

Zajęcia od lutego będą odbywały się co tydzień w czwartki o 19.00, zapisy przed zajęciami. "Joga relaksacyjna" przeznaczona jest dla osób w każdym wieku i o dowolnym poziomie sprawności oraz stanie zdrowia; większość ćwiczeń wykonywać będziemy w pozycji leżącej. Na zajęciach uczyć się będziemy właściwego oddychania, metod relaksacji i medytacji. Będziemy też łagodnie rozciągać ciało i relaksować kręgosłup.

Szczególnie mile widziane są osoby starsze (dla których inne formy ruchu są zbyt intensywne), a także osoby zmęczone (które chcą znaleźć na sali ćwiczeń chwilę fizycznego i psychicznego wytchnienia od pośpiechu).

Więcej informacji pod nr telefonu 501570806 lub www.jogaczechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.