Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 30 grudnia 2013
  • 10 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2227

Kolędowanie z Profilaktyką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny zaśpiewali kolędy wspólnie z solistami zespołu "Śląsk". Wspólny występ samorządowców i artystów był miłym akcentem "Czechowickiego Kolędowania z Profilaktyką".

Koncert, który obył się w poniedziałek 6 stycznia, został zorganizowany w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Jego celem było, przede wszystkim, zachęcanie mieszkańców gminy do rodzinnego spędzania wolnego czasu oraz promowanie trzeźwego stylu życia.

Kolędowanie z Profilaktyką · fot. Agencja Fotograficzna Foto Jurczak


- Podtrzymywanie tradycji wspólnego śpiewania kolęd jest doskonałym sposobem aby jednoczyć ludzi i jednoczyć rodziny - podkreśla Agnieszka Borowska-Paszek, kierownik Biura ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniem Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, które było organizatorem spotkania kolędowego w Miejskim Domu Kultury.

Z aplauzem i sympatią publiczności spotkał się występ grupy teatralnej "Kleks", działającej pod opieką Aldony Starzyk, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Grupa przygotowała skłaniające do refleksji przedstawienie pod tytułem "Anioły od reklamy".

Artyści z zespołu "Śląsk" zachwycili publiczność ciekawymi, nietuzinkowymi, aranżacjami tradycyjnych kolęd. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo i ostatecznie występ artystów przerodził się we wspólne kolędowanie.

Więcej zdjęć z przedstawienia można znaleźć na stronie internetowej
www.fotojurczak.pl

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.