czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 10 stycznia 2014
  • 12 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3047

22. Finał WOŚP w Chybiu

Za nami:

Koncert zespołów "Shima" i "Nowe miasto", a także turniej siatkówki to główne atrakcje przygotowane przez Sztab WOŚP w Chybiu.

Zespół Shima
Zespół Shima


Zespół Nowe Miasto
Zespół Nowe Miasto


Organizatorzy zaplanowali na niedzielę dwa wydarzenia: turniej siatkówki pod patronatem Mirosława Wardasa (Przewodniczącego Rady Gminy) oraz koncert. Turniej siatkówki zostanie rozegrany na hali sportowej, a "wpisowe" trafi do puszek WOŚP. Kibice będą mogli śledzić rozgrywki od godziny 10.00 do 14.00.

Z kolei w Klubie pod Amfiteatrem o godzinie 17.00 zagrają zespoły "Shima" i "Nowe Miasto". - Liczymy na hojne tłumy słuchaczy- informuje Anna Zachurzok - Szefowa Sztabu 22. Finału WOŚP w Chybiu.

Całkowity dochód ze zbiórki oraz koncertu przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

---

"Shima" zadebiutuje podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespół zagra w składzie: Dżeku (klawisz), Szaszo (wokal,gitara), Suchy (prekusja) i Jaro (bas). Zaś "Nowe Miasto" zagra w składzie: Marek Witoszek, Wojciech Budzicki, Piotr AN, Jasiu Herman, Agnieszka Krajcarz i Szymon Gruszka.

BM / czecho.pl, źródło: UG Chybie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.