czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 stycznia 2014
  • 17 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1719

Jasełka i kolędowanie z Magnificat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 wraz ze Stowarzyszeniem "Pomoc Raduje" mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie kolędowe, które odbędzie się w dniu 17 stycznia w godzinach od 12.00 do 14.15 w Miejskim Domu Kultury "Świt" w Czechowicach-Dziedzicach.

Spotkanie kolędowe MDK


---

W ramach tego spotkania nasi uczniowie zaprezentują przedstawienie pt."Opowieść wigilijna" oraz swoje umiejętności wokalno-muzyczne, kulinarne i plastyczne. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć prezentację multimedialną ukazującą naszą społeczność szkolną na przestrzeni ostatniego roku.

Gościnnie z koncertem kolęd wystąpi zespół "Magnificat" uhonorowany licznymi prestiżowymi nagrodami, który również zaprosi Państwa do wspólnego kolędowania.

Mamy nadzieję, że to spotkanie nie tylko przyczyni się do spędzenia czasu w miłej atmosferze , ale również do integracji i lepszego poznania siebie nawzajem. Liczymy na Państwa obecność.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj