Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 stycznia 2014
  • 24 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2015

ENEMEF: noc z Hobbitem - konkurs

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Noc Hobbita to maraton filmowy, na który czekali wszyscy fani trylogii "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona. Już w piątek 24 stycznia odbędzie się on w czechowickim Multikinie.

Hobbit, enemef


Po dziewięciu latach od pierwszej serii na ekranach kin można oglądać ekranizacje powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Najdrobniejsze szczegóły Śródziemia są dopracowane w każdym calu, przykuwają uwagę swoją tajemniczością i wykonaniem.

Obie części "Hobbita" oszałamiają niesamowitymi efektami specjalnymi, za które odpowiadała armia specjalistów, licząca 850 osób. To piękne, zapierające dech w piersiach filmy.

W repertuarze znalazły się: "Hobbit: niezwykła podróż" oraz "Hobbit: pustkowie Smauga". Filmy zostaną wyświetlone w wersji 2D, 24 klatki, z oryginalną ścieżką dźwiękową z polskimi napisami.

Bilety w cenie od 19 do 28 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Więcej informacji na www.enemef.pl.

Konkurs

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.