Rozrywka

  • 9 lutego 2014
  • wyświetleń: 3424

Kunicka wzruszyła czechowiczan

Halina Kunicka, która wystąpiła w niedzielne popołudnie, 9 lutego, na scenie Miejskiego Domu Kultury zabrała czechowicką publiczność w piękną, muzyczną podróż.

Artystka na wstępie koncertu zdradził, że kocha podróże. I nie tylko te w czasie i przestrzeni, ale również w głąb samego siebie. Jej koncert był potwierdzeniem tych słów. Artystka przygotowała oprócz swoich największych przebojów również utwory z lat 20. i 40. ubiegłego wieku. Piękna muzyka oraz mądre, dające do myślenia teksty we wspaniałym wykonaniu Haliny Kunickiej wzruszył czechowiczan oraz gości, którzy nie zawiedli - sala była wypełniona niemal po brzegi.

Halina Kunicka


Piosenki "Co się stało z moją klasą", "Jeżeli możesz zrób coś dobrego" i "Niepokój" wzruszyły i zachęciły do refleksji. Halina Kunicka przez cały koncert emanowała pozytywną energią. Czarowała swoim temperamentem. Mówiła aby starać się jasno i pogodnie patrzeć na świat.

Ci, którzy przybyli na koncert nie żałowali. Halina Kunicka pokazała, że jest wielką artystka. I choć choć kobietom w metrykę nie powinno się zaglądać, to patrząc na piosenkarkę trudno uwierzyć, że artystka 18 lutego skończy 76 lat.

Na fortepianie towarzyszył jej Jerzy Derfel - znakomity pianista, kompozytor i przyjaciel.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.