Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 914

Zajęcia dla maluchów

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat z opiekunami/rodzicami na ciekawe zajęcia wspomagające rozwój dzieci. Bezpłatne zajęcia dla najmłodszych organizuje Filia nr 10 przy ul. Węglowej 56.

Zajęcia pod nazwą "Kulturkowo" przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat i ich rodziców/opiekunów. Spotkania te to przede wszystkim dobra zabawa wspomagająca rozwój dziecka: ruch przy muzyce, zajęcia plastyczne, masażyki, zabawy paluszkowe i z chustą animacyjną oraz wyprawy w świat bajek.

Kulturkowo jest dla dzieci okazją do kontaktów z rówieśnikami, zdobywania nowych umiejętności, a dla rodziców - do rozmów i wymiany doświadczeń. Bezpłatne zajęcia będą odbywać się dwa razy w miesiącu, w godzinach przedpołudniowych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w bibliotece przy ul. Węglowa 56 lub pod nr tel. 32 214-57-80.

wak / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.