Rozrywka

  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 4885

Bal karnawałowy w przedszkolu

Tradycją przedszkola w Ligocie jest organizowanie w okresie karnawału balu. W tym roku odbył się on 7 lutego, a o oprawę muzyczną zatroszczył się zespół muzyczny Anonim.

Zarówno dzieci jak i personel przedszkola zaprezentował się w niezwykle pięknych i bajkowych strojach, które zmieniły przedszkolną salę w magiczny i kolorowy świat. Na bal przybyły księżniczki, rycerze, wróżki, piraci, zwierzaki oraz inni bohaterowie z bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę.

Bal karnawałowy w Ligocie - 7.02.2014 · fot. Ryszard Żoczek


W czasie balu fotograf Ryszard Żoczek wykonywał zdjęcia uwieczniające wyjątkowe stroje dzieci. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach. Nie zabrakło takich utworów jak: "Plastikowa Biedronka", "Pszczółka Maja" czy "Kaczuszki". Na buziach małych tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.

Pyszny poczęstunek, jaki czekał na dzieci szybko przywrócił im siły do dalszej zabawy. Kiedy zabawa dobiegła końca dzieci ze smutkiem opuszczały balową salę. Ten dzień zostanie w naszej pamięci jako mile spędzony czas na wspólnej zabawie.


Patrycja Drobik

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.