czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 lutego 2014
  • 21 lutego 2014
  • wyświetleń: 1183

Filmowy Klub Seniora

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt w ramach Filmowego Klubu Seniora zaprasza w piątek o godzinie 14.30 na komedię "Last Vegas" w gwiazdorskiej obsadzie.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra.

Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Gatunek: komedia
Produkcja: USA
Reżyseria: Jon Turteltaub
Scenariusz: Dan Fogel­man
Obsada: Michael Douglas (Billy), Robert De Niro (Paddy), Mor­gan Freeman (Archie), Kevin Kline (Sam), Mary Steenburgen (Diana), Jerry Ferrara (Dean)

Cena biletu dla seniorów - 8 zł, dla osób towarzyszących - 12 zł.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj