Rozrywka

  • 28 lutego 2014
  • 5 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2559

Wyjazd do Filharmonii Krakowskiej

Za nami:

Chcesz odpocząć, odstresować się, a przy okazji spędzić czas przy akompaniamencie muzyki poważnej? Wybierz się do Filharmonii Krakowskiej!

filharmonia
Filharmonia Krakowska im. Karola Szymanowskiego · fot. Dariusz Biegacz/Wikipedia


Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Akademią Pięknego Czasu zapraszają na wycieczkę do Krakowa, która odbędzie się w sobotę 5 kwietnia. Wyjazd o godzinie 13.00 z parkingu przy ulicy Mickiewicza. W programie przewidziano czas wolny na krakowskim rynku oraz koncert symfoniczny (repertuar: Andrzej Panufnik, Ludwig van Beethoven) o godzinie 18.00.

Koszt wyjazdu wynosi 52 złote, a zawiera się w nim: 30 złotych za bilet na koncert, 20 złotych za autokar oraz 2 złote za ubezpieczenie. Zapisów i opłat można dokonywać w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach w pokoju nr 5 lub pod numerem 215-30-34 do 20 marca.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj