czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 czerwca 2005
  • wyświetleń: 720

MEGAmorfoza z radiem Mega FM

www.pless.pl/branze/megamorfoza/zdjecia/newsy/lew.jpg border=1 align=left hspace=5 vspace=5>Dzisiaj (27 czerwca) rozpoczyna się konkurs radia Mega FM pt. MEGAmorfoza. Konkurs potrwa do końca wakacji. Podzielony został na 9 tygodniowych edycji. Każda z nich trwa od poniedziałku do piątku.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto prześle swoje zdjęcie na adres megamorfoza@radiomega.pl i potwierdzi chęć wzięcia udziału e-mailem zwrotnym. Zdjęcia należy przesłać z krótkim opisem swojej osoby, imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

Co najważniejsze - osoba, która bierze udział w konkursie wyraża zgodę na zmiane swojego wizerunku (fryzury), na co nie będzie miała żadnego wpływu. Zmiana wizerunku (fryzury) nastąpi w najbliższy poniedziałek po zakończeniu tygodniowej edycji.

Od poniedziałku do piątku na stronie www.megamorfoza.pless.pl publikowane będą zdjęcia 10 kandydatów wybrane przez komisje konkursową. Internauci w trakcie tygodniowego głosowania wybiorą jedną osobę, która będzie poddana zabiegom fryzjerskim. Druga osobę wybiorą styliści z salonu fryzjerskiego Loreal J&M PUCHAŁKA.

Na sam początek konkursu swoje kandydatury zgłosili prezenterzy radia Mega FM i w pierwszym tygodniu właśnie spośród nich wybieramy osobę, która przejdzie swoistą MEGAmorfoze.

Internauci w ciągu jednej edycji mogą głosować tylko na jednego kandydata. Warunkiem oddania głosu, jest podanie swojego adresu email, na który przyjdzie prośba o potwierdzenie udziału w głosowaniu. Dopiero po kliknięciu na specjalny link zawarty w mailu, głos jest zliczany. A głosować warto, gdyż wśród głosujących internautów losowane będą nagrody.

Partnerem konkursu jest portal czecho.pl oraz pless.pl.

mot / czecho.pl

fot. internet

www.megamorfoza.pless.pl class=dodaj>MEGAmorfoza - wejdź

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.