czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 marca 2014
  • 15 marca 2014
  • wyświetleń: 3395

Rap na żywo w Centralnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj

Za nami:

Pub Centralna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza dzisiaj na koncert promujący album Dwie Twarze - "Zmień To!".

Reklama

Rap na żywo Centralna: Dwie Twarze, Żmija, SDNS, DNW Crew. Zapraszamy wszystkich serdecznie, na koncert promujący album Dwie Twarze - Zmień To! Pokaz tańca.

Centralna Pub


Płyta "Zmień To" to oficjalny debiut wydawnictwa 2na2 Studio, będący jednocześnie debiutem składu Dwie Twarze. Na krążku znajduje się 15 utworów, które tworzą spójny klimat.

Historia składu Dwie Twarze ma swój początek w listopadzie 2012 roku i opiera się głównie o pracę nad płytą "Zmień to". W tym krótkim czasie skład zagrał dosłownie kilka koncertów oraz nagrał kilka utworów, które nie wejdą na żadną płytę. Największe osiągnięcie do tej pory to wejście do czołowej 20 w konkursie Good Time Radio na najlepszy utwór (spośród ponad 900 zespołów). Jednak geneza powstania składu Dwie Twarze jest znacznie dłuższa, a jej korzenie sięgają do roku 1998.

Track lista:
01. Oddaję Ci siebie
02. Zmień to
03. Media
04. Kara za marzenia feat. BU
05. Ziemia
06. Fuck
07. Rap gramy feat. Gumbas, Kiko
08. 5 minut
09. Wolność feat. Adro
10. Nic więcej feat. Castrol
11. Nasze historie
12. Wulkan emocji feat. Cezet
13. Szczęście feat. Fifa
14. Czas
15. Witaj znowu feat. Minizta

SDNS w rozwinęciu Spokój Ducha Niosą Słowa to hip hopowa grupa skupiająca mc's z Goczałkowic i Czechowic. Do składu należą SześćLiter, Wieju oraz TeEmA który jest jednocześnie producentem beatów.SDNS jest nierozłącznym elementem PDZ crew, hip hopowej rodziny w której w skład od lat wchodzi wiele osób tworzących muzykę i szerzących tą kulturę. Raperzy działają od około 2000r , a w tym roku światło dzienne ujrzy produkcja pod tytułem "NEGATYW"

Żmija - Rap tego osobnika charakteryzuje się nieprzeciętną mozaiką tematów i stylu. Od około dekady funkcjonuje na podziemnej scenie południa Polski, wspólpracując z wieloma artystami i składami. Obecnie prezentuje na scenie m.in zeszłoroczny, smakowity owoc - tj. pierwszą jego solową EP pod nazwą: "8" która jest kwintesencją wężowego rapu. Oprócz części utwórów z tej płyty, na koncercie będzie można usłyszeć nieco starszych i świeższych rymów. Do usłyszenia ! Żmija - Sen (muz. Misza) Żmija - Zapodziały II (feat. Hesik muz. Hesik) Żmija - Gwar słów (feat.Misza muz Misza) Żmija - Hasam (feat. Hesik, Ciach, Kosma, Wienzo. muz. Misza) Żmija - ToMiStyka (muz. Hesik) Żmija - Czas (muz. Floro) Żmija - Wydarzenia nocne (feat. Adro, Beoka. Muz. Gawker) Żmija - Minął dzień (muz. Misza) fanpage www.facebook.com/zmija.mc odsłuch płytki www.soundcloud.com/zmija

Start 21:00, wstęp 8 pln

Centralna Pub
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Plac Wolności 2
kom. 505 280 989

Centralna Pub

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Plac Wolności 2

kom. 505 280 989Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Centralna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj