czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 3864

Promocje w Legendarnej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Legendarna" podaj

Restauracja Legendarna rozszerzyła wachlarz swoich usług o dowóz obiadów oraz pizzy. Jedzenie dowozimy na terenie Czechowic-Dziedzic oraz pobliskich miejscowości. Czas oczekiwania waha się w granicach od 30 do 60 minut z gwarancją gorącego dowozu.

Reklama

Dlaczego Legendarna? Ponieważ dzięki wybornemu jedzeniu, magicznej atmosferze, nowej aranżacji wnętrza, życzliwości, serdeczności i prawdziwej pasji ludzi, którzy powołali ją do życia, restauracja będzie tworzyć własną legendę o smaku, gościnności oraz dobrej energii.

Oferujemy Państwu urozmaicone i smaczne menu, które zostało opracowane w taki sposób, aby każdego dnia można było w nim znaleźć potrawy przygotowane ze świeżych produktów. W karcie dań znajdą Państwo przystawki, zupy, dania główne, w tym potrawy z ryb, kurczaka, wieprzowiny, wołowiny oraz kaczki, a także potrawy i desery przyrządzane z myślą o najmłodszych gościach restauracji.

Zapraszamy ponadto na codziennie inne, wyśmienite Danie Dnia, oferowane w bardzo przystępnej cenie. W ofercie restauracji znajdą Państwo szeroki wachlarz napojów i trunków - oprócz napojów bezalkoholowych proponujemy również kuszące swym smakiem drinki, piwa z różnych stron świata, wyśmienite wina oraz alkohole wysokoprocentowe

Menu Legendarnej, oprócz potraw tradycyjnych, to również pizze w dwóch rozmiarach: duża, rodzinna 50 cm (największa w mieście) oraz średnia 32 cm. Atutem naszej pizzy jest znakomite ciasto z małą ilością oleju oraz zawsze świeże dodatki.

Aktualne promocje:
- "Happy hours" od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do godziny 15:00
Danie dnia w cenie 10,99 zł
Pizza 32 cm 15 zł
Pizza 50 cm 22 zł

- Do każdego zamówienia powyżej 50 zł - 1 litr Pepsi gratis.

- Możliwość wykupienia abonamentu 10 lub więcej dań dnia w bardzo atrakcyjnej cenie. Więcej szczegółów mogą Państwo uzyskać w restauracji.

- Pragniemy, aby każdy z Naszych Gości poczuł się wyjątkowo! Chcemy, aby pobyt w Naszej restauracji został nagrodzony. Dlatego przygotowaliśmy karty stałego klienta. Należy zebrać 10 pieczątek z logo naszej restauracji, a w zamian otrzymacie Państwo danie dnia lub pizzę 32 cm GRATIS (1 pieczątka = minimum 15 złotych)

Promocje obowiązują zarówno w lokalu, jak i na dowóz. Dostawa na terenie Czechowic-Dziedzic powyżej 20 złotych jest bezpłatna, poza granicami miasta opłata wynosi 5 złotych.

Zamów i sprawdź nasze dania oraz pizze.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pasji oraz zaangażowaniu stworzyliśmy miejsce, do którego chętnie będą Państwo wracać.

Serdecznie zapraszamy!

Promocje w Restauracji Legendarna


Restauracja Legendarna

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 38

tel. 792363636Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Legendarna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Legendarna" podaj