czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 28 marca 2014
  • 24 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 9065

TSA zagra w Czechowicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Jedyna w swoim rodzaju grupa, ikona polskiego hard rocka! Prawdziwe i wielkie TSA zagra akustycznie w Czechowicach Dziedzicach. Koncert odbędzie się w Klubie Chacharnia 24 kwietnia (czwartek) o godz. 20.00. Wydarzenie połączone będzie z otwarciem jedynej w Polsce Wystawy Malarstwa Koncertowego Agaty Ruman

Reklama

Bilety kolekcjonerskie można nabyć pod adresem koncerty@cinepro.pl lub w klubie Chacharnia. Ceny biletów wynoszą 50 zł (do 30 marca), 55 zł (od 31 marca do 23 kwietnia) i 60 zł (w dniu koncertu). Bilety dostępne są także za pośrednictwem portalu http://www.ticketpro.pl oraz http://www.kupbilecik.pl.

tsa, chacharnia


TSA to rodzima kapela, bez której trudno wyobrazić sobie losy oraz obraz obecnej muzyki rockowej. Charaktery muzyków, artystyczny wyraz, teksty i niesamowicie odważna muzyka, sprawiały, że utwory TSA nadawały sens życia w trudnych czasach. Były lekiem na szarą rzeczywistość a ich ponadczasowy charakter nadal mocno oddziałuje na rzesze fanów.

tsa


Warto dodać, że na koncertach kultowego już TSA, ścierają się pokolenia i charaktery, dla których nie ma barier wiekowych czy światopoglądowych. Czyni to ich występy na żywo niesamowitym przeżyciem.

tsa
fot. Cezary Filipiuk

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj