czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 28 marca 2014
  • 24 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 8520

TSA zagra w Czechowicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Jedyna w swoim rodzaju grupa, ikona polskiego hard rocka! Prawdziwe i wielkie TSA zagra akustycznie w Czechowicach Dziedzicach. Koncert odbędzie się w Klubie Chacharnia 24 kwietnia (czwartek) o godz. 20.00. Wydarzenie połączone będzie z otwarciem jedynej w Polsce Wystawy Malarstwa Koncertowego Agaty Ruman

Bilety kolekcjonerskie można nabyć pod adresem koncerty@cinepro.pl lub w klubie Chacharnia. Ceny biletów wynoszą 50 zł (do 30 marca), 55 zł (od 31 marca do 23 kwietnia) i 60 zł (w dniu koncertu). Bilety dostępne są także za pośrednictwem portalu www.ticketpro.pl oraz www.kupbilecik.pl.

tsa, chacharnia


TSA to rodzima kapela, bez której trudno wyobrazić sobie losy oraz obraz obecnej muzyki rockowej. Charaktery muzyków, artystyczny wyraz, teksty i niesamowicie odważna muzyka, sprawiały, że utwory TSA nadawały sens życia w trudnych czasach. Były lekiem na szarą rzeczywistość a ich ponadczasowy charakter nadal mocno oddziałuje na rzesze fanów.

tsa


Warto dodać, że na koncertach kultowego już TSA, ścierają się pokolenia i charaktery, dla których nie ma barier wiekowych czy światopoglądowych. Czyni to ich występy na żywo niesamowitym przeżyciem.

tsa
fot. Cezary Filipiuk

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj