Rozrywka

  • 29 marca 2014
  • wyświetleń: 2224

Koncertowo w pubie Primus

Za nami:

Koncertowo zapowiada się sobotni wieczór w pubie Primus. O 19.00 rozpoczną się koncerty - zagrają Cherokee Mist, TFA, Freetrip i Antyspam. Wstęp kosztuje 4 zł

primus


CHEROKEE MIST -
https://www.facebook.com/pages/Cherokee-Mist/1405719633016063?fref=ts

Miłość do rock 'n' rolla i wieloletnia muzyczna pasja doprowadziła do powstania CM końcem ubiegłego roku. od tego czasu powtarzamy wszystkim, że jesteśmy spoko, kilka osób już uwierzyło.

TFA - https://www.facebook.com/FUNKY.AFFAIR?fref=ts

TFA to młody zespół powstały w 2011 roku.
W wyniku różnych zainteresowań muzycznych członków zespołu, ich styl nie jest określony co wprowadza w ich muzykę ciekawe połączenia.

FREETRIP - https://www.facebook.com/FreeTrip02?fref=ts

FreeTrip to trio grające garage/grunge z punk rockową perkusją.
Trzech młodych chłopców czerpie inspiracje z takich zespołów jak nirvana, blink-182 czy Sliverchair.
Połączenie 3 gustów muzycznych pozwala otrzymać oryginalne, szybkie i rwące brzmienie.
W skład zespołu wchodzą: Adrian Borowy (gitara/vocal) Filip Cwetler (bass) Grzegorz Szafran (perkusja)

ANTYSPAM - https://www.facebook.com/antyspamoficjalny?fref=ts

Zespół AntySpam działa od lipca 2012r. Członkami zespołu są: Damian "Klapek" Szpek, Olek Niedoba oraz Mateusz Skowronek.
Biografia
Zespół "AntySpam" powstał w 2012 roku, w Czechowicach-Dziedzicach. Początkowo składał się on z czterech zdolnych muzyków, ale po pewnym czasie z grania zrezygnował jeden z gitarzystów. Od tej pory w skład zespołu wchodzą Klapek (wiosło, wokal), Mateusz Skowronek (bas, wokal) i Olek Niedoba (gary). Muzyka prezentowana przez "AntySpam" to nowoczesne połączenie rocka i punku z domieszką reggae i ska. Na koncertach można usłyszeć zarówno mocne gitarowe brzmienia, jak również spokojne melodie połączone ze słowami dotyczącymi różnorakich przemyśleń. Mocną stroną naszego zespołu są teksty. Inteligentne, osobiste, doskonale opisują współczesną rzeczywistość. Można w nich zauważyć odrobinę codzienności, emocji, które pojawiają się w nas wszystkich każdego dnia, ale często też usłyszeć nawiązania do czasów minionych oraz przemyślenia dotyczące patriotyzmu. Ciekawostką jest to, że do dzisiejszego dnia nikt nie wie, skąd wzięła się nazwa formacji.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Primus Pub" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Primus Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Primus Pub" podaj