czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 1 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1433

Sukces modelarzy z "Samuraja"

Ostrawa - już po raz dziesiąty - stała się stolicą modelarstwa u naszych południowych sąsiadów. W dniach 21 i 22 marca odbył się konkurs modelarski, który z roku na rok przyciąga coraz większą ilość pasjonatów kartonowych prac. W tym roku odnotowano imponującą liczbę modeli.

Reklama

W konkursie wzięli udział również modelarze działający przy CKSIR w Bestwinie (Dariusz Ochman (Zamek, Rycerz, Latarnia Świnoujście), Marek Bury (BF-109), Maksymilian Moś (Bf-109, Zlin, samochód strażacki), Maciej Moś (Honker strażacki), Piotr Niemczyk (Suzuki WRC, Rakieta) oraz Sylwester Kluczny (rakieta Angara V, Rakieta Energia+Buran). W sumie zaprezentowaliśmy dwanaście modeli kartonowych.

Nasza praca została doceniona przez jury konkursu. Wśród najlepszych "Samurajów" znaleźli się: Maksymilian Moś - I miejsce za model BF-109, Piotr Niemczyk - I miejsce za model rakiety, Dariusz Ochman - II miejsce za model rycerza.

aka / czecho.pl

źródło: CKSiR Bestwina

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.