Rozrywka

  • 15 kwietnia 2014
  • 1 maja 2014
  • wyświetleń: 2931

Centralna: Adro & Przyjaciele

Materiał partnera:

1 maja w Pubie Centralna będzie dominować muzyka reggae, dancehall i rap. Impreza rozpocznie się o godz. 21.00, wstęp kosztuje 8 zł.

Centralna Pub


Adrian ADRO Okrzeja - urodzony 25 lutego 90' roku to młody, kreatywny propagator kultury reggae/hip hop. W eterze istnieje od około 4 lat. Jego muzyka to mieszanka jamajsko- rapowa co w całości staję się wybuchową bombą. Na scenie żywiołowo buja publiczność. Utwory powstają na bazie freewolnych podkładów z Jamajki, Włoch, Francji lub na podkładach producenckich.Jego działalność muzyczna zaowocowała albumami"Banany" w 2009 roku oraz "Pół na pół" w 2012. Szerszej publiczności dał się poznać poprzez tv show "Must Be The Music" oraz "Mam Talent", gdzie w głosowaniu internautów uzyskał ponad 50% głosów z pośród uczestników 4 odcinka castingowo sezonu 2012 (Mam Talent). Na swoim koncie ma za sobą ponad 100 zagranych koncertów.Na jednej scenie grał uboku: Natural Dread Killaz, Junior Stress, GrubSon, Rahim, Silesian Sound, Tallib Mc, Bas Tajpan i wielu innych znanych i cenionych artystów. ADRO, doskonale odnajduję się na scenie i zawsze znajdzie "wspólny język" z publicznością. Oprócz strikte muzycznej drogi, Adrian jest także od wielu lat organizatorem wielu cyklicznych eventów na terenie południowej Polski.Jego koncerty zawsze odbijają się echem i pozostają w pamięci na długo, poprzez wykonanie na scenie energicznego show. Aktualnie ADRO rozpoczął prace nad trzecim (pierwszym legalnym) albumem "5 minut"

Pozytwyne Reagge Centralna Adro & Przyjaciele


http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/dzieki-niemu-jury-ma-wszystko-w-dupie,483969.html

Centralna Pub

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Plac Wolności 2

kom. 505 280 989Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Centralna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj