czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 23 kwietnia 2014
  • 29 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2909

"Latające Kręgi" - networking w K6

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj

Za nami:

Kotulińskiego 6 zaprasza na "Latające Kręgi", czyli comiesięczne, bezpłatne spotkania dla kobiet, którym bliska jest idea zarabiania na robieniu tego, co się kocha tym razem zawitają do Czechowic -Dziedzic.

To spotkania, które odbywają się w różnych ciekawych i inspirujących miejscach. Na każdym z nich można posłuchać opowieści zaproszonej bohaterki i historii jej sukcesu od kuchni. Łączą więc networking i storytelling w jedną, inspirującą całość. Latające Kręgi wymyśliła i z powodzeniem prowadzi w Krakowie Agata Dutkowska - założycielka "Latającej Szkoły dla Kobiet"
Więcej informacji: www.latajacaszkola.pl/latajace-kregi/"

Kolejny "Latający Krąg" na Śląsku odbędzie się w naszym mieście nieprzypadkowo - spotkamy się tym razem w oryginalnym i wyjątkowym miejscu - Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, czyli K6.

Bohaterką spotkania będzie jego autorka - Dorota Proske, która w zniszczonym i zapomnianym budynku - jednym z najstarszych, zachowanych w Czechowicach-Dziedzicach, tworzy kreatywno- biznesowe miejsce spotkań, warsztatów kulinarnych, nietypowych imprez, kameralnych eventów, wystaw i koncertów, szkoleń i konferencji, a także miejsce pracy - przestrzeń coworkingową do wynajęcia. To niewątpliwie miejsce z pozytywną energią i ogromnym potencjałem - zaskakujące, wymykające się stereotypom i utartym schematom. Przestronne, jasne i niezwykle klimatyczne poddasze po generalnym remoncie, można wynająć na biuro lub pracownię. Przestrzeń za budynkiem w otoczeniu historycznych dębów sprzyja także organizacji kameralnych imprez - również dla dzieci - w plenerze. Spotkanie będzie więc doskonałą okazją do poznania miejsca i jego aktualnych, nowych, wzajemnie przenikających się funkcji i możliwości.

www.kotulinskiego6.pl
www.facebook.com/Kotulinskiego6

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29.04, o godzinie 18.00. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na: 5latajacykaragslask.konfeo.com/

"Latające Kręgi" - networking w K6 - Kotulińskiego 6


K6 - Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Kotulińskiego 6

kom. 502 619 454Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

K6 - Kotulińskiego 6

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj