Rozrywka

  • 15 maja 2014
  • 16 maja 2014
  • wyświetleń: 2195

Filmowy Klub Seniora w Świcie

Za nami:

Kino Świt zaprasza 16 maja na projekcję spoza repertuaru - melodramat "Imigrantka". Bilety dla seniorów kosztują tylko 8 zł!

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry - Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno, który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona - Orlando, który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

Czas trwania: 2 godz.
Gatunek: melodramat
Produkcja: USA
Reżyseria: James Gray
Scenariusz: James Gray, Ric Menello
Obsada: Marion Cotillard (Ewa Cybulski), Joaquin Phoenix (Bruno Weiss), Jeremy Renner (Magik Orlando), Dagmara Dominczyk (Belva), Jicky Schnee (Clara), Elena Solovey (Rosie Hertz)

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj