Rozrywka

  • 16 maja 2014
  • 5 września 2014
  • wyświetleń: 3901

Powiat Bielski w obiektywie

W Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt. "Powiat Bielski w obiektywie".

Konkurs miał charakter otwarty. Skierowany był zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Na pierwszą i zapewne nie ostatnią edycji konkursu, wpłynęło kilkaset prac amatorów, miłośników fotografowania, jak również profesjonalistów.

Komisja konkursowa pracowała w składzie: przewodniczący Zbigniew Poraniewski - fotograf, właściciel Agencji Reklamowej PORAN, redaktor naczelny MAT BESKIDY, Jolanta Konior - zastępca kierownika Biura ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, Jacek Staszek - Przewodniczący Komisji Rady Powiatu ds. Promocji, Sportu i Turystyki oraz Jarosław Jesionka - sekretarz redakcji "Mój Powiat".

Rozdanie nagród "Powiat Bielski w obiektywie" - 4.09.2014 · fot. Starostwo Powiatowe


Nagrody wręczał Starosta Bielski Andrzej Płonka, który wyraził podziw nad artystycznym kunsztem zwycięskich fotografii, a także podkreślił swoją radość z faktu, iż powiat bielski obfituje w przepiękne okoliczności przyrody, dostojną architekturę oraz liczne wydarzenia kulturalne, które stają się natchnieniem dla fotografów.

Jury oceniło prace w następujący sposób:
I miejsce - Dariusz Szpak
II miejsce - Grzegorz Pastwa
III miejsce - Józef Kozieł

Wyróżnieni: Monika Magiera, Marek Hołyszko, Jacek Sawkiewicz, Katarzyna Pluszyńska, Iwona Hołyszko, Jerzy Zużałek, Dominika Kaczmarek, Łukasz Stanclik, Sebastian Czernek, Wiesław Wodecki.

Nagroda specjalna Miesięcznika "Mój Powiat" trafiła do Patryka Szendzielorza.

BM / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.