Rozrywka

  • 23 maja 2014
  • 14 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2048

Wyjazd do Krakowa z APC

Za nami:

Wizyta w Ogrodzie Botanicznym, czas wolny na krakowskim rynku, zwiedzanie wystawy w Muzeum Narodowym pn. "Maksymilian Gierymski. Dzieła, inspiracje, recepcje" to atrakcje, które czekają na Was przy okazji wyjazdu do Krakowa.

Akademia Pięknego Czasu zaprasza w sobotę 14 czerwca na wycieczkę do Krakowa. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy ulicy Mickiewicza. Koszt wyjazdu wynosi 38 złotych lub 31 złotych (emeryci, renciści, studenci, uczniowie). Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod numerem 215-30-34 do 9 czerwca.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.