czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 3 czerwca 2014
  • 13 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2692

Szkraby wystąpią w MDK-u

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Już w piątek zatańczą i zaśpiewają Szkraby - licząca prawie sześćdziesięcioro dzieci grupa tancerzy i wokalistów już po raz siódmy zaprezentuje swoje talenty i efekty ciężkiej pracy.

Najmłodszy tancerz ma prawie trzy lata, a najstarszy skończy w tym roku 7 lat. Od września ubiegłego roku dzieci przygotowywały nowy program artystyczny "Szkraby w wiejskiej zagrodzie". Nad całością czuwał choreograf tańca współczesnego i nauczyciel wychowania przedszkolnego Joanna Distel.

Widzowie będą mogli obejrzeć układy taneczne do utworów "Ściernisko" i "Szarpany" Braci Golec, "Samba na lato", "Rock and roll 5-latka", "Miała baba koguta", "Tańcowały dwa Michały", "W poniedziałek rano", "Nazywają mnie poleczka".

W trakcie występów dzieci poznamy tajniki życia białej, rogatej kózki, czarnego barana i szarego królika... oraz zastanowimy się co by było, gdyby cielę ogona nie miało, a kura dzioba ...

Zapraszamy małych i dużych widzów.

Wstęp wolny.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj