czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 czerwca 2014
  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2716

15. Noc Kina w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Już 6 czerwca we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 15. edycja Nocy Kina. Podczas wydarzenia kinomani z jednym biletem będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy.

KonkursOd 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej ("Egzorcysta", "Mechaniczna Pomarańcza").

W repertuarze Nocy Kina specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności znajdą się wyjątkowe seanse "PL.FREEDOM", które zostały objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

W programie przewidziano: "Non-Stop", "Labirynt", "Grand Budapest Hotel", "Wszystko co kocham", "Egzorcysta".

Multikino


Ceny biletów: 20 zł, 18 zł (cena specjalna - Facebook - oferta ograniczona ilościowo), 16 zł (powyżej 15 osób).

Dla klientów sieci Orange, Multikino przygotowało specjalna ofertę na zakup 2 biletów w cenie 1. Po wysłaniu SMS-a o treści NOC pod numer 241, klienci otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania 2 biletów na Noc Kina w cenie 22 zł brutto dla kategorii I, 21 zł brutto dla II kategorii oraz 20 zł brutto dla III kategorii. Promocja trwa do 6 czerwca włącznie - ilość kodów ograniczona.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj