czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 9 czerwca 2014
  • 13 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1618

National Theatre Live w Świcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt zaprasza na sceniczną adaptację słynnej powieści Micheala Morpurgo "War Horse" ("Czas Wojny") w reżyserii Nicka Stafforda.

To wzruszająca opowieść o sile przyjaźni i miłości w świecie targanym piekłem wojny. Sztuka Nicka Stafforda, za którą był nominowany do prestiżowej Laurence Olivier Award, urzeka i imponuje realizatorskim rozmachem, scenicznymi rozwiązaniami. Wielkie wrażenie robią naturalnych rozmiarów figury zwierząt.Po wybuchu I Wojny Światowej, Joey, ukochany koń młodszego syna Alberta, zostaje sprzedany kawalerii i wysłany do Francji. Wkrótce dostaje się pod ogień wroga i los zsyła go na niezwykłą odyseję, służy obu stronom, aby w końcu znaleźć się na ziemi niczyjej. Albert, będąc zbyt młodym żeby zaciągnąć się do wojska, wyprawia się na niebezpieczną misję, aby go odnaleźć i sprowadzić do domu.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Cena biletu - 25 zł.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj