czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 czerwca 2014
  • 16 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1647

Krakowski Salon Poezji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza do Pałacu Kotulińskich, gdzie najpiękniejsze fragmenty epopei narodowej Pan Tadeusz Adama Mickiewicza przeczytają: Maciej Jackowskim Łukasz Stawowczyk, Justyna Brożek, Mateusz Paluch.

Spotkanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 18.00. Bezpłatne wejściówki wydaje sekretariat MDK.

Antrakty muzyczne w wykonaniu solistów Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Maciej Jackowski. Absolwent PWST Kraków (1989). W latach 1989-1992 współpracował z w Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. W swojej karierze występował w Teatrze Telewizji oraz produkcjach filmowych - ostatnio w Małej Maturze 1947 w reż. Janusza Majewskiego. Z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie związany jest od 1992 r. Tutaj gra m. in. w Galgenbergu (reż. Agata Duda Gracz), Kordianie (reż. Janusz Wiśniewski), O rozkoszy (reż. Maciej Wojtyszko), Czarnoksiężniku z krainy OZ (reż. Jarosław Kilian), Ziemi Obiecanej (reż. Wojciech Kościelniak) oraz na Scenie w Bramie w spektaklu Emigranci, którego jest współtwórcą.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj