czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 czerwca 2014
  • 18 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3435

Impreza plenerowa w Zabrzegu

Za nami:

Stowarzyszenie Przyjazny Zabrzeg, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz Zespół Szkół w Zabrzegu zapraszają na otwartą imprezę plenerową.

Wydarzenie odbędzie się w środę 18 czerwca o godzinie 18.00 na Stadionie w Zabrzegu. Wstęp jest wolny. W programie przewidziano koncert laureatów konkursu ognisk muzycznych oraz zespołu Stonehenge.

impreza plenerowa


Zadanie realizowane w ramach projektu "Przeprowadzenie konkursu i zorganizowanie festiwalu amatorskich ognisk muzycznych" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"- mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 207-2014.Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Gminy biorące udział w projekcie: Kozy, Bestwina, Jasienica,Jaworze,Wilamowice,Czechowice-Dziedzice,Wilkowice,Porąbka.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.