czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 czerwca 2014
  • 21 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1660

Noc gier w Planszowicach

Za nami:

Przyjdź, przyprowadź przyjaciół i skorzystaj z oferty gier dostępnych na miejscu. Przynieś swoje gry i zagraj w nie w nowym towarzystwie. Skorzystaj z atrakcji, jakie będą na Ciebie czekać w trakcie tej nocy.

Planszowice
Czekamy na Ciebie od sobotniego południa do niedzielnego poranka.Możesz dołączyć do nas na facebook'u: www.facebook.com/planszowice oraz zapisać się na wydarzenie i zadać tam wszelkie pytania odnośnie Nocy Gier Planszowych: www.facebook.com/events/482827535184106/

1. Nocne układanie puzzli
Podczas nocy gier planszowych będą rozłożone puzzle, które możesz układać w przerwach między partiami gier planszowych. Wszyscy, którzy dołożą swoją "cegiełkę" i będą obecni podczas ukończenia układania puzzli, mogą wpisać się na karty historii. Ułożone puzzle zawisną na sklepowej ścianie wraz z podpisami układających.

2. Nocne rabaty
Przyprowadź jak najwięcej znajomych. Za każdego z nich dostaniesz 1% zniżki na zakupy w Planszowicach, tylko w trakcie trwania Nocy gier planszowych (maksymalnie 10% rabatu na osobę).

3. Turniej w Strefie Małego Gracza od 19.00
Jeśli chodzisz do podstawówki, to przyjdź i spróbuj swoich sił na turnieju w grze Super Farmer. Jeśli nie wiesz co to za gra, to się nie przejmuj... nauczymy Cię, tylko przyjdź wcześniej. Do wygrania gry planszowe i gadżety związane z grą Super Farmer.

4. Turniej gry Carcassonne od 20.30
Dla starszych graczy zostanie zorganizowany turniej w rodzinną grę Carcassonne. Zmierz się z innymi graczami o tytuł Mistrza Planszowic w grze Carcassonne. Zwycięzca nie odejdzie z pustymi rękami.

5. Turniej Summoner Wars 22.00
Przetestuj swoje umiejętności strategiczne w tej grze karcianej dla dwóch graczy. Przyjdź ze swoją talią, pożycz talię od nas lub kup tuż przed turniejem, aby zmierzyć się w walce o wspaniałe nagrody. Koszt turnieju to 5zł wpisowego w całości przeznaczone na nagrody rzeczowe.

6. Sesje RPG od 24.00
W trakcie nocy gier planszowych, możesz także wziąć udział w jednej z zaplanowanych sesji RPG. Sesje będą się odbywały w świecie Dungeons and Dragons oraz Wampir Requiem.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.