czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2121

Wycieczka do Zamku w Książu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, w ramach "Akademii Pięknego Czasu" organizuje 5 lipca wycieczkę do Zamku w Książu oraz Świdnicy.

Zamek w Książu
Zamek w Książu · fot. pl.wikipedia.org


Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy ul. Mickiewicza (obok Biblioteki). W programie: zwiedzanie Zamku w Książu "Szlakiem Daisy" oraz parku i palmiarni, wizyta w Świdnicy, zwiedzanie zabytków miasta oraz czas wolny na rynku. Koszt wyjazdu 110 zł lub 100 zł (emeryci, renciści, studenci, uczniowie). Opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34) pokój nr 5 lub pod nr tel. 32 215 30 34 do 2 lipca.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj