czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 28 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2107

Festyn "Uśmiech dzieciom"

Za nami:

W czwartek 12 czerwca na terenie ogrodu Przedszkola Publicznego nr 10 w Czechowicach- Dziedzicach odbył się festyn "Uśmiech Dzieciom". Impreza jest wieloletnią tradycją tej placówki.

Pogoda w tym dniu sprawiła nam miłą niespodziankę i deszczowy, chłodny poranek przemienił się w piękne słoneczne popołudnie. Atrakcje przygotowywane na ten dzień miały zapewnić wspaniałą zabawę przede wszystkim najmłodszym, jednak również dorośli mogli liczyć na dobrą zabawę. Zabawy, jak co roku, prowadził wodzirej Pan Sebastian z pomagającą mu Panią Kasią, którzy wymyślali ciekawe konkurencje i pląsy dla dzieci oraz towarzyszących im dorosłych. Pomagały im świetna muzyka, kolorowe piłki oraz chusta animacyjna.

Festyn "Uśmiech dzieciom" - 12.06.2014 · fot. Publiczne Przedszkole nr 10


Festyn otwierał pokaz mody bajkowej w wykonaniu przedszkolaków z grupy IV, V i VI, przygotowany przez rodziców i nauczycieli poszczególnych grup. Podczas festynu dzieci chętnie ozdabiały się zmywalnymi tatuażami. Wszystkie otrzymały drobne niespodzianki od sponsorów. Dorośli podczas festynu na stoiskach mogli zapoznać się z różnymi ofertami. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z bufetów, które oferowały kiełbaski z grilla, bigos, frytki, tortille, ciasta, popcorn i napoje chłodzące.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja akwareli, które namalował i przekazał na tę okazję dziadziuś naszych przedszkolaków. Podczas festynu rozprowadzano cegiełki na rzecz przedszkola. Na małych i dużych uczestników festynu czekały "czarodziejskie worki" z nagrodami, były to głównie zabawki dla dzieci i upominki od sponsorów dla dorosłych. Osoby, które zakupiły najwięcej cegiełek, otrzymały dodatkowe upominki m.in. zaproszenia do kina, sali zabaw "Strefa Maluszka", na lody, desery do kawiarni, na zabiegi kosmetyczne, karnety na basen, rodzinne karty rabatowe.

Cały dochód z festynu zasilił konto Rady Rodziców i tym samym ułatwi doposażenie bazy przedszkola. W organizację festynu, który okazał się super zabawą i formą spędzenia czasu w gronie rodzinnym, zaangażowani byli wszyscy pracownicy przedszkola, rodzice przedszkolaków, osoby prywatne zaprzyjaźnione z placówką i wielu wspaniałych ludzi reprezentujących różne instytucje czy jednostki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Jolanta Walaszek

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.