czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2014
  • 6 lipca 2014
  • wyświetleń: 2883

Legendy muzyki w kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Kino Świt zaprasza na weekend z cyklem znakomitych filmów dokumentalnych "Legendy muzyki".

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Fantastyczna muzyka, nietuzinkowa reżyseria i gwiazdy w roli głównych bohaterów obrazów: "Marley", "The Doors historia nieopowiedziana", "Rolling Stones w blasku świateł", "Berlin. Lou Reed". Karnety na cały cykl w cenie 30 złotych, bilet na wybrany film 12 złotych.

Program:

4 lipiec, piątek, godzina 20.00
"Marley"

Realizowana przez sześć lat opowieść o życiu i twórczości legendarnego muzyka, rewolucjonisty i legendy Boba Marleya, głównego propagatora i najsłynniejszego przedstawiciela muzyki reggae.

Konkurs5 lipiec, sobota, godzina 20.00
"The Doors - historia nieopowiedziana"

Film, który wziął swój tytuł z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, People Are Strange, jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo.

Konkurs5 lipiec, sobota, godzina 21.45
"Rolling Stones w blasku świateł"

Martin Scorsese pokazuje Rolling Stonesów jakich świat jeszcze nie widział. Kręcąc w słynnym Beacon Theater w Nowym Jorku jesienią 2006, Scorsese zgromadził ekipę największych fachowców, aby uchwycić wielką siłę legendarnego zespołu...

Konkurs6 lipiec, niedziela, godzina 20.00
"Berlin. Lou Reed"

Lou Reed i jego fani czekali trzydzieści trzy lata na koncert zarejestrowany w tym filmie. W 1973 roku, po glamrockowym hicie Walk on the Wild Side muzyk nagrał Berlin, ambitny album, zupełnie odmienny od jego wcześniejszych dokonań.

Konkurs---

Konkurs

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj