czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 3 lipca 2014
  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 2441

Planszowice na lipiec

Za nami:

Zastanawiasz się co robić ze znajomymi w Czechowicach, gdy pogoda w wakacje nie rozpieszcza? Oto Twoja odpowiedź: Planszowice!

Planszowice
Planszowice zapraszają do wspólnego spędzenia czasu w lipcowe popołudnia
Sklep z grami planszowymi Planszowice przygotował na lipiec cykle spotkań nad planszą.

Poniedziałki - "Poniedziałek ze strategią" - zarezerwuj sobie więcej czasu na posiedzenie nad grą strategiczną. W każdy poniedziałek inna gra, a zwycięzca otrzyma 5% rabatu na zakupy w sklepie Planszowice. Grę zaczynamy o godzinie 16.00.

Środy - w środy, o godzinie 17.00, organizujemy cotygodniowy turniej Summoner Wars. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry. Jeśli nie wiesz jak w to grać, to przyjdź o godzinie 16.00, a nauczymy Cię tego, co powinien wiedzieć każdy Summoner.

Czwartki - "Czwartek w Strefie Małego Gracza" - zapraszamy uczniów szkół podstawowych na świetną zabawę przy grach planszowych. Przez całe wakacje będziemy organizować turnieje w różne gry planszowe. Na koniec wakacji podsumujemy wyniki, a najlepsi zostaną nagrodzeni.

Piątki - "Piątek ze znajomymi" - Zbierz swoich znajomych do spotkania przy planszy. Za każdego znajomego przyprowadzonego przez Ciebie, przysługuje Ci 1% rabatu na zakup gry, w którą graliście (do maksymalnie 5%).

Soboty - "Rodzinna sobota" - przyjdź wraz ze swoją rodziną zagrać w gry planszowe. Tego dnia, każda rodzina dostanie 5% zniżki na tytuł, w który zagrała podczas trwania "Rodzinnej soboty".

Ponadto zapraszamy na II Noc Gier Planszowych, która odbędzie się w nocy z 19 na 20 lipca.

W sklepie w można przetestować różne gry przez cały tydzień. Obsługa sklepu gwarantuje wyjaśnienie zasad gier oraz pomoc wy wyborze tytułu dopasowanego do Waszych potrzeb.

Więcej szczegółów na temat wydarzeń i sklepu znajdziesz na naszym profilu na Facebook'u www.facebook.com/planszowice

Sklep Planszowice znajduje się w Czechowicach - Dziedzicach przy ulicy Józefa Piłsudskiego 8

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.