czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 lipca 2014
  • 24 lipca 2014
  • wyświetleń: 3647

Świt: Gdy budzą się demony

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

W Kinie Świt w Czechowicach-Dziedzicach od 18 do 24 lipca będzie można oglądać film "Gdy budzą się demony". Emisje rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 20.35 z wyjątkiem wtorku, kiedy film wyemitowany zostanie o godzinie 18.15.

gdy budzą się demony


"Gdy budzą się demony" to opowieść o miłości i heroizmie w świecie zdominowanym przez zazdrość, nienawiść i przemoc. To także przenikliwy dramat ukazujący siłę przebaczenia w zrywaniu łańcuchów z przeszłości. Akcja filmu toczy się podczas hiszpańskiej wojny domowej (1936-1939), a jednym z jej bohaterów jest św. Josemaria Escriva.Opowieść sięga początków XX wieku: Manolo i Josemaría są przyjaciółmi z dzieciństwa. Josemaría, którego życie naznaczone jest serią tragicznych śmierci, zostaje młodym, pełnym nadziei kapłanem. Manolo - syn zimnego i bogatego przemysłowca - rośnie w nienawiści do związków i rewolucji. Kiedy Hiszpania dzieli się na dwa obozy, Manolo sympatyzuje z grupą nacjonalistów i zostaje szpiegiem, infiltrując szeregi republikanów. Podwójne życie Manolo komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zaczyna odczuwać zazdrość przeradzającą się w obsesję na punkcie pięknej węgierskiej rewolucjonistki - Ildiko (Olga Kurylenko), która odrzuca go dla odważnego przywódcy rewolucjonistów - Oriola (Rodrigo Santoro).

Konkurs

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj