Rozrywka

  • 10 lipca 2014
  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 2191

II Noc Gier Planszowych

Materiał partnera:

Czas na kolejną nocną dawkę gier planszowych. II odsłona Nocy Gier Planszowych odbędzie się w sobotę 19 lipca.

Planszowice
Na czym polega Noc Gier Planszowych? - Jest to sposób, aby w jednym miejscu i jednym czasie, mogli się spotkać wszyscy fani planszówek i nie tylko. Więc nawet jeśli na co dzień nie masz większego grona do grania, to tu na pewno takie znajdziesz przez całą noc.

W trakcie nocy odbywać się będą mini - turnieje gier planszowych, gdzie za 5 złotych wpisowego możesz zmierzyć się z innymi graczami, a zwycięzca może przeznaczyć całą pulę na zakupy w Planszowicach:

18.00 - Mini-turniej w Słowostwory (7)
19.30 - Mini-turniej w Carcassonne (5)
21.00 - Mini-turniej we Wsiąść do pociągu: Europa (5)
22.30 - Mini-turniej w 7 Cudów Świata (7)
24.00 - Mini-turniej w Smallworld (5)

Mini - turniej oznacza, że ilość uczestników biorąca udział w wydarzeniu będzie ograniczona do liczby w nawiasie. O udziale w mini-turnieju decyduje kolejność zgłoszenia w sobotę 19 lipca oraz uiszczenia opłaty wpisowej. Więcej na http://www.facebook.com/events/1440402209566168/

Planszowice


Dodatkowo oferujemy:

Nocne układanie puzzli - kontynuujemy układanie puzzli z poprzedniej Nocy Gier Planszowych. Tak jak poprzednio - wszyscy, którzy dołożą swoją "cegiełkę" i będą obecni podczas ukończenia układania puzzli, mogą wpisać się na karty historii. Ułożone puzzle zawisną na sklepowej ścianie wraz z podpisami układających.

Nocne rabaty - za przyprowadzonych znajomych. Wystarczy zgłosić sprzedającemu w trakcie zakupu, że przyprowadziło się ze sobą wybrane osoby, a dostaniesz rabat w wysokości 1% od osoby (do max. 10%).

Darmowe granie - masz możliwość darmowego zagrania w najróżniejsze gry planszowe i co chyba jeszcze ważniejsze - możliwość poznania innych zapaleńców gier planszowych.

Zapraszamy do sklepu Planszowice przy ulicy Józefa Piłsudskiego 8.
19 lipca startujemy o godzinie 18.00

Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/planszowice
i obserwuj na Twitterze: @Planszowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.