Rozrywka

  • 21 lipca 2014
  • wyświetleń: 4211

90' Festival w Bielsku-Białej - wideo

Takiej imprezy w stolicy Podbeskidzia nie było już od dawna! Blisko 20 tysięcy osób bawiło się w sobotę na 90' Festival.Na festiwalu wystąpiły największe gwiazdy Euro Dance lat 90-tych. Na jednej scenie zagrali m.in Dr. Alban, Fun Factory, Vengaboys i Mr. President. Pojawiły się także inne zespoły tworzące listę przebojów lat 90', m.in: Alexia, 2Brothers on 4th Floor oraz DJ Quicksilver. Festiwal był połączony z obchodami 20-lecia Radia Bielsko.Wydarzenie muzycznie okazało się strzałem w dziesiątkę. Niestety nie wszystko się organizatorom udało. Największą bolączką była ograniczona ilość stoisk cateringowych, do których ustawiały się olbrzymie kolejki.

- Przykro nam z powodu m.in. cateringu jednak wiemy i chcemy ten problem nie tylko naprawić ale mocno udoskonalić. To nas nie tłumaczy jednak catering był w stu procentach niezależny od organizatora - tłumaczą się organizatorzy Festiwalu.

90' Festival - 19.07.2014 · fot. Gekon


Być może impreza stanie się cykliczna. Organizatorzy 90' Festival zapowiedzieli nawet, że postarają się w przyszłym roku zorganizować dwa dni koncertów.

90' Festival - 19.07.2014 · fot. bielsko.info

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.