czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2014
  • 30 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2144

III Noc Gier Planszowych

Za nami:

Przed nami trzecia Noc Gier Planszowych. Impreza odbędzie się w sobotę 30 sierpnia od wieczora do wczesnych godzin rannych.

Reklama

Planszowice
Noc Gier Planszowych ma na celu zebranie, w jednym miejscu i jednym czasie, wszystkich fanów gier planszowych. Znajdziesz tam ludzi do gry w najbardziej niespotykane tytuły. Można śmiało przynieść swoje gry, którymi oczarujecie pozostałych uczestników imprezy.

W programie:

- Mini-turnieje gier planszowych, w takie tytuły jak Carcassonne, Wsiąść do pociągu: Europa, 7 Cudów świata czy Smallworld. Do wygrania atrakcyjne nagrody dla najlepszych.

- Nocne układanie puzzli - tak jak poprzednio - wszyscy, którzy dołożą swoją "cegiełkę" i będą obecni podczas ukończenia układania puzzli, mogą wpisać się na karty historii. Ułożone puzzle zawisną na sklepowej ścianie wraz z podpisami układających.

- Darmowe granie - masz możliwość darmowego zagrania w najróżniejsze gry planszowe i co chyba jeszcze ważniejsze - możliwość poznania innych zapaleńców gier planszowych.


Pozwól sobie na chwilę oderwania od rzeczywistości i zostań budowniczym zamków i cywilizacji, potentatem kolejowym, poprowadź swoje wojska do zwycięstwa lub też bądź najlepszym spośród magów. Przetrwaj na bezludnej wyspie lub ucieknij z tonącej wyspy. Tej nocy wszystko może się zdarzyć.

Zapraszamy do sklepu Planszowice przy ulicy Józefa Piłsudskiego 8.
30 sierpnia startujemy o godzinie 18.00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej oraz bądź na bieżąco z tym, co się dzieje w sklepie poprzez nasz profil na portalu Facebook, a także dzięki [url=@Planszowice]Twitterowi[/url].

Planszowice


Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.