czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2014
  • 10 września 2014
  • wyświetleń: 2394

I Gra Wiejska w Bestwinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Bestwina" podaj

Za nami:

Sprawdź swoją znajomość historii i walorów Gminy Bestwina. Zgłoś się do udziału w I Interaktywnej Terenowej Grze Wiejskiej.

Reklama

Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na stronie www.grawiejska.ct8.pl, rozwiązać zadania zamieszczone na stronie internetowej, a następnie dostarczyć je w formie drukowanej do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bestwinie przy ulicy Szkolnej 8, do 12 września. W grze może wziąć udział każdy chętny bez względu na miejsce zamieszkania i wiek. Uczestnik może złożyć tylko jedno rozwiązanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 1 października w GBP w Bestwinie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, z których najcenniejszą jest rower. Nagrody należy odebrać osobiście. Specjalne wyróżnienie zostanie przyznane uczestnikowi, który na ogłoszenie wyników przyjdzie w najciekawszym "stroju wiejskim".

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Bestwina" podaj