czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 sierpnia 2014
  • 29 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3175

Spotkania Klubu Malucha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

Centrum Edukacji i rozwoju zaprasza dzieci od 20. miesiąca wraz z rodzicami do udziału w zajęciach w ramach Klubu Malucha Puchatek.

Reklama

Nowa grupa swoje spotkania będzie miała w czwartki o godz. 18.00 (pierwsze zajęcia odbędą się 22 stycznia).

Zajęcia są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach. Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Klub Malucha- nowy nabór


Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata, a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy im pluszowy miś - Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się też inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi, co zrobić, by nie bał się ciemności, Tygryskowi, co zrobić, by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości, a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę, niespodzianki w bucikach.

Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Na zajęcia obowiązują zapisy.
Koszt: 80,00 (za m-c, w tym cztery spotkania)
Pierwsze spotkanie: 22.01, godz. 18.00.

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj