czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 8 września 2014
  • wyświetleń: 1744

Joga dla początkujących w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

W poniedziałek 8 września o godzinie 18.30 odbędą się pierwsze zajęcia nowego kursu jogi dla początkujących.

Reklama

Już ósmy rok w Miejskim Domu Kultury będziemy zgłębiać tajniki jogi. Zapraszamy nowe osoby, które jeszcze do tej pory nie miały okazji zetknąć się z tym fascynującym systemem ćwiczeń fizycznych i oddechowych.

Na zajęciach dla początkujących, które od 8 września będą się odbywały w każdy poniedziałek poznawać będziemy podstawowe pozycje ciała, cykle asan i oddech stosowany w jodze. Dzięki tym ćwiczeniom można znacznie poprawić stan swojego kręgosłupa, kondycję fizyczną, a także uspokoić umysł i rozładować napięcie, które gromadzimy w ciele.

Jeśli stan zdrowia nie pozwala Ci na wykonywanie ćwiczeń fizycznych zapraszamy na zajęcia jogi relaksacyjnej, które od pierwszych dni września odbywać się będą w czwartki o 19.00.

Więcej informacji na stronie: http://www.jogaczechowice.pl lub telefonicznie pod numerem 501-570-806. Zajęcia poprowadzi Kinga Ratajczak.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj