czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2014
  • 1 września 2014
  • wyświetleń: 1440

Ognisko muzyczne w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Już od 1 września rozpoczną się indywidualne lekcje gry na gitarze lub pianinie.

Reklama

Gitara

Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

Pianino

Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym wyma­ga­ją­cym instru­men­cie daje możliwość wszech­stron­nego roz­woju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj