czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2014
  • 4 września 2014
  • wyświetleń: 1946

Nowe kursy tańca w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na nowe kursy. W tym roku chętni będą mogli uczyć się tańca towarzyskiego dla początkujących oraz tańca na wesela i inne okazje.

Reklama

---


Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących:
Zapraszamy na kurs, w trakcie którego uczestnicy systematycznie ćwiczą kroki podstawowe i figury tańców towarzyskich zawarte w Światowym Programie Tanecznym. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quick­step) oraz latyno­amerykańskie (cha-cha, rumba, samba, jive). Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Pierwsze zajęcia: 2 września, (wtorek), o godz. 19.15.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Kurs tańca na wesela i inne okazje:
Zapraszamy na kurs tańca użytkowego, na wesela i inne okazje, tańczonego w parach, który w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany. Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego. Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę.

Na zajęcia zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego.
W czasie zajęć uczymy, jak zachować prawidłową postawę, znajdować rytm w melodiach szybszych i wolniejszych oraz poznajemy sekrety prowadzenia, tak, aby każdy z uczestników naszych zajęć był w stanie opanować realizowany materiał i w przyszło­ści zabłysnąć na parkiecie. Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy 4 września, o godz. 19.15.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj