czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 29 sierpnia 2014
  • 18 września 2014
  • wyświetleń: 2013

"Wracamy z hitami" w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Na pierwsze dni jesieni Multikino przygotowało ofertę "Wracamy z hitami". Akcja cenowa, która daje okazję do nadrobienia zaległości filmowych w atrakcyjnej cenie - 11 zł.

"Wracamy z hitami" w Multikinie to największe premiery ostatnich miesięcy, a każda za 11 zł. Promocja potrwa od 1 do 18 września i obejmie 14 filmów, w tym filmy 2D oraz 3D. Będzie to okazja do nadrobienia filmowych zaległości w atrakcyjnej cenie.

W repertuarze znalazły się filmy 2D: "Transformers: wiek zagłady", "Jack Strong", "Sąsiedzi", "Wilk z Wall Street", "Noe: wybrany przez Boga", "Kamienie na szaniec", "Ten niezręczny moment", "Niebo istnieje...naprawdę", "Godzilla", "Więzy krwi", "Na skraju jutra", "Yves Saint Laurent" oraz filmy 3D: "Czarownica" i "Grawitacja".

Do ceny biletu na filmy 3D zostanie doliczona opłata za udostępnienie lub zakup okularów. Bilety dostępne w kasach Multikino oraz przez www.multikino.pl

Harmonogram projekcji oraz regulamin akcji dostępny na www.multikino.pl

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj