czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 2 września 2014
  • 16 września 2014
  • wyświetleń: 2526

Wycieczka w Pieniny

W sobotę, 20 września, Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza na wycieczkę w Pieniny, organizowaną w ramach Akademii Pięknego Czasu.

Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu przy ul. Mickiewicza.

W programie: zwiedzanie Domu Pamięci Ks. Prof. Józefa Tischnera w Łopusznej, Zamku w Niedzicy, zabytkowych kościołów w Dębnie i Jaworkach, wizyta w Szczawnicy i czas wolny na obiad. Dla chętnych, możliwość spływu Dunajcem (za dodatkową opłatą, uiszczaną na miejscu).


Koszt wyjazdu: 68 zł lub 64 zł (uczniowie, studenci, emeryci, renciści). Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod numerem 215-30-34 do 17 września. Ilość miejsc ograniczona.

Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

BM / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.