czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 3 września 2014
  • 16 września 2014
  • wyświetleń: 2507

Zumba Kids w CEiRze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

Zajęcia Zumba Kids w Centrum Edukacji i Rozwoju trwają 45 minut. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca.

Zajęcia dla dzieci od 4 do 12 lat (w grupach wiekowych)! Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki nim dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, (np. gdzie powstały). Na koniec zajęć następuje prezentacja tańców, których dzieci się nauczyć.Specjalnie opracowany program uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, duma, odpowiedzialność, szacunek czy zdolności przywódcze.
Na zajęciach Twoje dziecko pozna nowe koleżanki i kolegów, nauczy się tworzyć pierwsze przyjaźnie, pozbędzie się nieśmiałości i zyska większą wiarę w siebie i swoje możliwości.

Zumba to energia więc przyjdź i baw się z nami! Zajęcia będą się odbywały w czwartki o godz. 17.00 (gr młodsza) oraz 18.00 (gr starsza)

Bezpłatne zajęcia pokazowe odbędą się 11 września (czwartek) o 17.00!
Na zajęcia obowiązują zapisy!

Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor: Anna Kubala

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj