czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 11 września 2014
  • 26 września 2014
  • wyświetleń: 2287

Kosmiczny konkurs kina Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Animowany serial kanału Disney XD - "Star Wars Rebelianci" to nowy rozdział ekscytujących przygód ze świata legendarnych "Gwiezdnych Wojen". W związku z premierą pierwszego odcinka serii sieć kin Helios przygotowała swoim widzom konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie oraz ponad 4000 pojedynczych biletów na przedpremierowe pokazy, które odbędą się 27 września w kinach Helios w całej Polsce.

Akcja serialu "Star Wars Rebelianci" rozgrywa się między III i IV epizodem filmowej sagi, w czasach, w których Imperium przejmuje kontrolę nad galaktyką polując na ostatnich rycerzy Jedi. Widzowie będą mieli okazję śledzić losy nowych bohaterów - garstki rebeliantów - i zobaczyć początki oporu wobec przemocy Imperium w przygodach pełnych akcji i humoru.

Premierze serialu towarzyszy kosmiczny konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie, lub jeden z ponad 4000 biletów na przedpremierowe pokazy w kinach Helios (27 września). Bilety na pokazy nie będą dostępne w sprzedaży tradycyjnej i będzie można je zdobyć wyłącznie poprzez udział w konkursie.

Zabawa składa się z dwóch etapów. Aby mieć szansę zdobycia wejściówki na przedpremierowy pokaz "Star Wars Rebelianci" w jednym z kin Helios należy wysłać SMS z poprawną odpowiedzią na niezwykle proste pytanie dotyczące sagi Star Wars. Osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi będą mogły grać dalej i mieć okazję do zdobycia nagrody głównej, czyli podwójnego zaproszenia na oficjalną premierę serialu w Londynie!

Pytania konkursowe, szczegóły oraz regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej www.helios.pl/rebelianci.

Premierowy odcinek serialu już 4 października w sobotę o godz. 9.30 na kanale DISNEY XD.

Kino Helios,Kino Helios


Kino Helios

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 33 498 70 15
tel. 33 498 70 17
tel. 33 498 70 12Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj