czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 września 2014
  • 20 września 2014
  • wyświetleń: 2406

IV Noc Gier Palnszowych

Za nami:

IV Noc Gier Planszowych to okazja, by poćwiczyć spostrzegawczość, posiedzieć z przyjaciółmi oraz po prostu dobrze się bawić!

Planszowice
IV edycja Nocy Gier Planszowych odbędzie się w sobotę, 20 września. Start o godzinie 18.00 - gramy do ostatniego gracza.

Noc Gier Planszowych ma na celu zebranie w jednym miejscu i jednym czasie, wszystkich fanów gier planszowych. Znajdziesz tu ludzi do gry w najbardziej niespotykane tytuły. Można śmiało przynieść swoje gry, którymi oczarujecie pozostałych uczestników imprezy.

III Noc Gier Palnszowych


W trakcie nocy odbywać się będą mini-turnieje gier planszowych, w takie tytuły jak Carcassonne, Wsiąść do pociągu: Europa, 7 Cudów świata czy Smallworld.

Przyjdź całą rodziną i zgarnij bon na darmowe wypożyczenie gry do domu!

Darmowe granie - masz możliwość darmowego zagrania w najróżniejsze gry planszowe i co chyba jeszcze ważniejsze - możliwość poznania innych zapaleńców gier planszowych.

Dołącz do pozostałych maniaków gier Planszowych. Zobacz, jak bawiliśmy się poprzednio:Zapraszamy do sklepu Planszowice przy ulicy Józefa Piłsudskiego 8.
20 września startujemy jak zwykle o godzinie 18.00

Wydarzenie na Facebooku wraz z bieżącymi aktualizacjami:
www.facebook.com/events/261249270752800/
Strona internetowa sklepu Planszowice:
www.planszowice.pl/

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.